اقامت برای بازدیدکنندگان در لیورپول

یک بندر تاریخی، شهری با دو کلیسای جامع و میراث موسیقایی قرن بیستمی که با هیچ شهر دیگری در بریتانیا بی‌نظیر است، از جمله جاذبه‌هایی هستند که به لیورپول نیاز دارند تا گزینه‌های اقامتی مناسب برای تعداد زیادی  لیورپول فوتبال مالی کسب درآمد بازدیدکننده داشته باشد. در 08 لیورپول به یک شهر فرهنگی اروپای غربی تبدیل می‌شود، که بدون شک به این معنی است که اقامتگاه‌های جدیدی ساخته خواهد شد و بسیاری از هتل‌های موجود برای 8 آماده بازسازی خواهند شد.

اگر بودجه کمی دارید و در طول تعطیلات دانشگاه، عید پاک و آگوست تا اواخر ماه مه، به تنهایی از لیورپول بازدید می کنید، می توانید یک اتاق یک نفره در دانشگاه جان مورز لیورپول تنها با شبی 19 پوند رزرو کنید. دو هاستل قابل توجه در لیورپول عبارتند از استراحتگاه بین المللی در خیابان روگ جنوبی، یک تخت خوابگاه در اینجا شبی 15 پوند است، یا خوابگاه جوانان، در نزدیکی بارانداز آلبرت، که در آن می توانید یک تخت در خوابگاه با قیمت 20 پوند داشته باشید. 50. برای ماندن در آنجا می خواهید عضو YHA باشید.

هتل‌های متوسط ​​زیادی در لیورپول وجود دارد، هم هتل‌های مستقل و هم هتل‌های زنجیره‌های بزرگ‌تر مانند Travel Resort با شبی 60 پوند و اقامتگاه تعطیلات با شبی 70 پوند برای اتاق دو نفره. هتل آخن در Mount Pleasant در مرکز شهر قرار دارد و یک مقصد محبوب برای اقامت برای کسانی است که خواهان چیزی متفاوت از هتل های زنجیره ای هستند. این هتل به خاطر کارکنان بسیار مقرون به صرفه و دوستانه اش شناخته شده است. دارای اتاق های نوجوان با قراردادهای متفاوت از 32 پوند است. شبی 50 برای اتاق یک نفره تا 112 پوند برای اتاق نشیمن چهار تخته. همه اتاق ها حمام اختصاصی ندارند، اما یک اتاق دو نفره با سوئیت اختصاصی شبی 60 پوند است — همه قیمت ها شامل صبحانه است. ماریوت در خیابان کوئین نمونه ای از هتل چهار ستاره مجمع الجزایر در مرکز شهر است.

قیمت اتاق ها بسته به نوع اتاق و فصلی که رزرو می کنید از 100 پوند تا بیش از 200 پوند متغیر است. همچنین یک هتل دیگر ماریوت در لیورپول در نزدیکی فرودگاه وجود دارد. برای یک هتل چهار ستاره مجمع الجزایر در لیورپول، Radisson SAS یکی از بهترین هاست. در خیابان Old Corridor قیمت اتاق دو نفره از شبی 140 پوند شروع می شود و می تواند تا 800 پوند برای یک سوئیت افزایش یابد. با این حال، به عنوان مجمع الجزایر اصلی هتل ها، همیشه معاملات و معاملات در دسترس هستند.

لیورپول مجموعه ای شگفت انگیز از هتل های مستقل در بازار دارد. هتل Feathers در Mount Pleasant و Alicia Hotel در Sefton Park هر دو از هتل‌های اصلی منطقه Feathers هستند. آلیسیا یک خانه شهری بازسازی شده است که زمانی متعلق به یک تاجر محلی پنبه بود و Feathers یک خانه شهری مدرن گرجی است. با 130 پوند در هر شب برای اتاق دو نفره استاندارد، یا 150 پوند برای اتاق دو نفره Executive، هتل ها اقامتی با بالاترین استانداردها ارائه می دهند. هر دو هتل دارای بارها و رستوران‌هایی هستند که همه چیز از میان وعده‌ها گرفته تا چهار غذا را ارائه می‌کنند. هتل هوپ استریت، نیازی به توضیح بیشتر نیست، این هتل خود را به عنوان اولین هتل بوتیک لیورپول معرفی می‌کند و مطمئناً سبک و استاندارد اقامتی مطابق با ادعا را دارد. این هتل خصوصی در ابتدا به‌عنوان یک انبار در دهه 1860 ساخته شد، پس از انجام کارهای ساختمانی گسترده که به هتل تبدیل شد، ساختمان‌ها به سبک کاخ‌های ونیزی، زمانی که در زیر نور خورشید می‌نگرند، دارند. اتاق ها با بالاترین استانداردها و رستوران طراحی شده اند.

کالسکه لندن – یکی از بهترین مکان‌ها برای غذا خوردن در لیورپول است. قیمت اتاق ها از شبی 140 پوند برای اتاق دو نفره استاندارد تا 350 پوند برای سوئیت با تخت دونفره متغیر است. با این حال، هتل در پیشنهادات فصلی نیز خدمات ویژه ای انجام می دهد، بنابراین ممکن است ارزش آن را داشته باشد که با آنها تماس بگیرید تا ببینید چه معاملاتی در دسترس است. باشگاه راکت که اکنون در ساختمان هارگریوز در خیابان کلیسای جامع واقع شده است، در سال 1874 تاسیس شد و در سال 1985 به خیابان فعلی خود منتقل شد. این هتل کوچک هشت خوابه دارای اتاق ژاپنی ها و تخت های آنتیک فرانسوی است. قیمت اتاق ها از شبی 110 پوند شروع می شود. ایستگاه خواب در جاده همیلتون در بیرکنهد هتلی مشابه باشگاه راکت است. دارای پنج اتاق، سه آپارتمان و یک سوئیت پنت هاوس با منظره لیورپول کلین است. مطالعات، دارای بیست اتاق، به جای اتاق، که دارای حمام وان جکوزی است. این در خیابان قلعه در مرکز شهر است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *